Blachodachówka modułowa Finezja

b_250_210_16777215_00_images_szeroki_finezja.pngBlachodachówka  modułowa FINEZJA to  najnowszy produkt firmy . Wytwarzana  jest   z wysokiej jakości blachy produkowanej przez  koncern ArcelorMittal. Znakomite właściwości wytrzymałościowe powłok zapewniają wysoką trwałość w różnych warunkach środowiskowych. Blachodachówka FINEZJA jest lekka i prosta w montażu. Bardzo często stosowana jest przez inwestorów w przypadku skomplikowanego  kształtu pokrycia dachowego . Spółka zapewnia szeroką gamę kolorów powłoki dekoracyjnej przy wyborze blachodachówki modułowej FINEZJA.

Zakup i montaż blachodachówki FINEZJA wraz z kompletem akcesoriów Florian Centrum S.A.( gąsiory, obróbki, blachy płaskie) pozwala na wydłużenie gwarancji do 35 lat na powłoki Granite®Storm  oraz do 25 lat na powłoki Deep Mat .

 

Obróbki blacharskie

Dokładnie i starannie wykonane obróbki blacharskie skutecznie chronią przed przeciekaniem wody przez pokrycie dachu. Obróbki blacharskie mocuje się w miejscach, w których dach jest najbardziej narażony na przeciekanie: w koszach, czyli w zagłębieniach między połaciami, w okapie na dolnej krawędzi połaci, na szczycie dachu. Montuje się je też wokół wszystkich elementów wystających ponad dach: kominów, włazów, okien dachowych i wywietrzników. Z uwagi na bogactwo architektury i różnorodność elewacji obiektów istnieje zapotrzebowanie na wykonywanie obróbek w szerokiej gamie kształtów i kolorów. Wykonuje się je z blachy płaskiej. Firma Florian Centrum S.A. wykonuje standardowe obróbki w długościach od 500 do 6400 mm i grubościach od 0,45 do 1,25 mm. Na zamówienie realizujemy również obróbki nietypowe oraz obróbki przemysłowe. Gąsiory kalenicowe produkowane są na linii wzdłużnej a standardowa długość wynosi 2000 mm. Istnieje również możliwość wykonania miedzianych  obróbek blacharskich.

Dane techniczne

Specyfikacja
Efektywna szerokość arkusza (mm) 1120
Całkowita szerokość arkusz (mm) 1215
Długość całkowita arkusza  (mm) 713
Długość krycia arkusza (mm) 700
Długość modułu (mm) standardowo:350, w opcji 400
Powierzchnia krycia arkusza (m2) 0,784/350  oraz  0,896/400
Wysokość fali  (mm) 20
Wysokość tłoczenia (mm) 30
Wysokość profilu 50
Waga arkusza ( kg ) ok. 3,70
Pakowanie paleta

 

Do góry